Piecyki turystyczne na drewno Gstove to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy spędzają czas na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzają się zarówno w czasie krótkich wypadów, jak i na dłuższe wyprawy. Dzięki nim można przygotować smaczny posiłek, podgrzać wodę a w zimne noce ogrzać odpowiednio przystosowany namiot. Zastosowanie drewna jako paliwa powoduje, że nie musimy martwić się, że zbraknie nam opału. Już kilka gałązek, patyków rozgrzeje piecyk i dostarczy ciepła. Dodatkowo drzwiczki posiadają regulowany szyber, dzięki czemu można kontrolować intensywność palenia. Piecyki są lekkie - ważą niecałe 10 kg i poręczne - mają uchwyty do przenoszenia, a rury mieszczą się w środku na czas transportu. Wykonane ze stali nierdzewnej są niezwykle trwałe i wydajne. Nie wspominając o tym, że doskonale prezentują się na obozowisku!

** Podniesiona krawędź:

Z tyłu naszych pieców znajduje się podwyższona półka, która zapewnia lepszą ekstrakcję ciągu, zwiększa efektywność spalania, a tym samym większą moc i mniejsze zużycie drewna.

**Drzwi: 

Na drzwiczkach znajduje się regulowany wlot powietrza. Przy pełnym otwarciu piecyk jest szybko ciepły i rozgrzewa się do czerwoności, zapewniając przyjemne ciepło. Na mniejszym poziomie otwarcia piecyk dłużej utrzymuje ogień. Drzwiczki można zdjąć, a tym samym wytrząsnąć wszystkie resztki popiołu z piecyka przed jego zapakowaniem. W zależności od modelu, piecyk może być wyposażony w szklaną szybę, przez którą widać palące się drewno. Szklana szyba dodaje również uroku używania piecyka w nocy, gdy widać poświatę rzucaną przez ogień.

** Nogi: 

Nogi są składane na czas transportu, aby zajmowały jak mniej miejsca. Są mocowane za pomocą wytrzymałych spinek "fastclip", które stabilizują piecyka podczas użytkowania. Jeśli potrzebny jest wyższy piecyk, mamy w ofercie dłuższe nogi (30cm), sprzedawane jako opcja, którymi można łatwo zastąpić oryginalne.

**Rura:

Dostarczone standardowe rury zapewniają wysokość 234 cm. Są one umieszczane wewnątrz komory spalania, aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu. W komplecie jest również rura z daszkiem, która rozprowadza dym równomiernie na wszystkie strony i zapewnia więcej ciepła wewnątrz namiotu. Sprzedajemy również kolanka (45 i 90 stopni), dzięki którym można dostosować komin do swoich potrzeb.

** Ruszt:

Piecyk wyposażony jest w ruszt, który można usunąć, jeśli używane są większe kawałki drewna. Ruszt zapewnia efektywniejsze spalanie, oddzielając drewno od popiołu.

**Uchwyty:

Górne uchwyty mogą być używane jako stojak do suszenia lub podstawka na kubek z gorącym napojem. Ułatwiają także przenoszenie piekarnika w podróży. Są one składane podczas transportu, aby zaoszczędzić miejsce.

** Skrobaczka:

Oprócz standardowych rur i rusztu dodajemy również skrobak do czyszczenia piekarnika. Podczas transportu można go umieścić wewnątrz komory spalania. Skrobak do popiołu ułatwia czyszczenie pod rusztami, gdy piecyk jest w użyciu, co sprawia, że piec zawsze ma dobrą ilość tlenu i utrzymuje maksymalną sprawność.

Wideo

 

Informacje techniczne

 
Wysokość otwarcia drzwi 15,5 cm
Szerokość otwarcia drzwi 12,5 cm
Pasuje do namiotów
 • Namiot dla osób 0-2
 • Namiot dla 4-6 osób
 • Namiot dla 6-8 osób
 • Namiot 8-10 osób
 • Namiot 10-12 osób
 • Namiot dla 12-14 osób
 • Namiot dla 14 osób +>
Długość uchwytu / podestu 28,7 cm
Szerokość uchwytu / podestu 13 cm
Wysokość zmontowana 234 cm
Długość 38 cm
Materiał Stal nierdzewna
Treść standardowa 1 x Kuchenka, 6 x Rura, 1 x Ruszt, 1 x Skrobaczka, 1 x Rura z daszkiem, 1 x Szklane drzwi
Waga 9,5 kg
Szerokość 22 cm
 
Informacje techniczne - piecyki
Długość 38cm
Szerkość 22cm
Wysokość 22cm
Waga 9,5kg
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość od podłoża 15cm
Wysokość po zmontowaniu 234cm
Wymiary płyty grzewczej 22cm x 10cm
Szerokość drzwiczek 12,5cm
Wysokość drzwiczek 15,5cm
Długość uchwytu/podestu 28,7cm
Szerokość uchwytu/podestu 13cm
Szklane drzwiczki tak
Standardowe wyposażeni 1 x Piecyk, 6 x Rura, 1 x Ruszt, 1 x Skrobaczka, 1 x Daszek na rurę, 1 x Drzwiczki

Napisz opinię

Uwaga! Tagi HTML nie są dopuszczalne!
    Zły           Dobry
Captcha

Piecyk turystyczny Gstove "Heat View"

 • Marki Gstove
 • Kod Produktu: 12004 gstove heat view
 • Dostępność: W magazynie
 • 1561,00zł